Loading...
info@nmts.com.tr 0216 629 35 68

Hülya Erten

Hülya Erten

Hülya Erten | Kurucu

Lise eğitimini Ted Kolejinde, üniversiteyi İTÜ İşletme Mühendisliğinde tamamladı. İş hayatına 1990 yılında Egebank’ta MT olarak Kredi Pazarlama Bölümünde başladı. 1994’de Esbank Kredi Pazarlama Yönetmeni, 1996’da Osmanlı Bankasında Kredi Pazarlama Müdürü olarak görev yaptı. 1997 yılında girişimci olarak Mc Donald’s’dan franchising aldı ve  Bahçelievler restoranını açtı. Aynı zamanda Mc Donald’s Türkiye Pazarlama faaliyetlerini planlayan takımda yer aldı. Daha sonra başarılı şekilde sürdürdüğü restoran işletmeciliğini devrederek öğrenme yeteneğini işe dönüştürmek üzere çalışma hayatına eğitmen olarak devam etme kararı aldı.

2005-2008 yılları arasında Vision Europe ve Fed Training’de çalıştı. Şirketin Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlendi. 2008 yılında ise New Milennium Training Solutions eğitim şirketini kurdu. Halen aktif çalışma hayatına kurucusu olduğu New Milennium Training Solutions’da eğitmen, danışman, kurucu Genel Müdür olarak görevini sürdürmekte ve bir taraftan da eğitmenler yetiştirmektedir. İstanbul Sanayi Odası’nın ISO-KATEK grubunda inovasyon konusundaki çalışmalara destek vermekte, inovasyon yarışmalarında değerlendirici olarak görev yapmakta, uluslararası bir girişimcilik klübü olan  Entreprenurs’ Organisation da görev almaktadır.

Eğitmenliğe başladığından bu yana 1200 günün üzerinde onbinlerce kişiye eğitim veren Erten, ülkemizin pek çok önde gelen firmasına danışmanlık yapmış, eğitim projeleri hazırlamış ve tasarlamıştır. Çok iyiderecede İngilizce bilen Erten, İnovasyon konusunda Türkiye’de sayılı eğitmenler arasında yer almaktadır. Bunun dışında Satış Yönetimi, Strateji, Yönetim, Koçluk, Müzakere, Eğiticinin Eğitimi, Eğitim Tasarımı, Eğitim Sonuçlarının Ölçümü ve İç Eğitmen Yetiştirme Programları gibi özellikli projelerde çalışmakta olup,  aynı zamanda key note speaker olarak çeşitli organizasyonlarda yer almaktadır.

Scroll to Top