Loading...
info@nmts.com.tr 0216 629 35 68

Ebru Aydoğan

Ebru Aydoğan

Ebru Aydoğan | Eğitim Danışmanı

2000 yılında Mimar Sinan Üniversitesi İstatistik Bölümünden birincilikle mezun oldu. 2008 yılında ise Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Yönetimi Anabilim Dalı Küresel Pazarlama Bölümünde (MBA) Yüksek Lisansını  tamamladı. Lisans mezuniyetinden sonra özel matematik dersleri verdi. Bankacılığa 2001 yılında Türk Dış Ticaret Bankası’nda şube operasyon biriminde başladı. 3 ay sonra Management Trainee sınavı ile pazarlama ekibine katılarak Şube Portföy Yönetici Yardımcısı olarak görevine devam etti. 2004-2014 yılları arasında çeşitli bankalarda sırasıyla Şube İşletme Bankacılığı Portföy Yetkilisi,  Şube Kurumsal Pazarlama Uzmanı, Şube Kurumsal Pazarlama Porftöy Yönetmeni II.Müdür, Müdür Yardımcısı ve Şube Ticari Pazarlama Yöneticisi görevlerinde bulundu. Şube Pazarlama Ekibinin Yöneticiliğini üstlendi. Çalışma hayatı boyunca şubede ve sahada görev yaptı ve bankacılık pazarlama alanında KOBİ, Ticari ve Kurumsal olmak üzere tüm segmentlerde çalışma imkanına sahip oldu.

Bankacılık hayatı boyunca finansal analiz, mali tahlil, nakit proje finansmanları, gayri nakdi krediler,arsa alım proje finansmanları; yurt dışı ve yurt içinde gerçekleşecek projelerin finansal süreçlerinin yönetimi; makine ve tesis yatırımlarının  finansmanı;  dış ticaretin finansmanına yönelik akreditif, garanti mektupları, ülke kredileri ve eximbank kredilerine aracılık ve danışmanlığında uzmanlık kazandı. Sigorta, leasing, SUKUK,üye işyerlerinin  kazanımı, bireysel emeklilik ürünlerinde şube satış kanalında aktif rol aldı. Kendi bilgilerini paylaşmak üzere şube içinde eğitimler verdi, sorumluluğundaki ekibe koçluk yaparak bankacılık pazarlama konularında yetişmelerini sağladı.

2014 yılında bankacılığı bırakarak New Millennium Training Solutions ailesine katıldı.2014 Haziran ayından bu yana New Milennium Training Solutions bünyesinde iletişim, satış, müzakere, satış koçluğu, dış ticaret ürünlerinde pazarlama eğitimlerini vermekte, kurumlara özel eğitim tasarımları yapmakta, ayrıca eğitim sonuçlarının ölçümüne ilişkin süreçlerin yönetimini gerçekleştirmektedir. Eğitmenliğin yanısıra firmanın Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörlüğü görevini sürdürmekte ve video learning , e learning ile ilgili yeni eğitim  projelerini hayata geçirmektedir.

Scroll to Top