Loading...
info@nmts.com.tr 0216 629 35 68

BLOG

Eğitimde İnovasyon: Yeni Nesil Öğrenme Yöntemleri ile Sonuç Yaratmak

3-4 Kasım 2015 tarihlerinde TEGEP (Eğitim ve Gelişim Platformu Derneği) tarafından “Yeni Nesil Öğrenme” teması ile gerçekleştirilecek olan eğitim ve gelişim zirvesine konuşmacı olarak katılıyoruz. Kurucu danışmanımız Hülya Erten’in sunumu ilegerçekleşecek Eğitimde İnovasyon konulu oturumda;

  • Eğitim ve gelişimin geleceğini
  • Eğitim sektöründen sonuç üreten yeni nesil inovatif örnekleri
  • Benzer inovatif örnekleri nasıl üretebileceğimizi ele alıyor olacağız.

Ayrıntılı bilgi için http://www.egitimvegelisimzirvesi.com/?p=hulya_erten

İnovasyon, aynı zamanda NEW MILLENNIUM TRAINING SOLUTIONS olarak en önemli uzmanlık konularımızdan ve en çok verdiğimiz eğitim başlıklarından biri. Kurumlara yönelik verdiğimiz  “İnovasyon” konulu eğitimlerimizle, kendi sektörünüzden ve çeşitli sektörlerden inovatif örnek ve uygulamaları inceliyor, çalışanlarınızın fikir üretme yetkinliklerini ve  fikir geliştirme performanslarını arttırarak günlük faaliyetlerinize inovasyon kültürünü yerleştirmeniz için katkı sağlamayı hedefliyoruz. İnovasyon ve diğer kişisel gelişim ve yetkinlik alanlarında verdiğimiz tüm eğitim başlıklarınıhttp://nmts.com.tr/egitimlerimiz adresimizden bulabilirsiniz.

TEGEP zirvesindeki sunumumuzda ‘Eğitimde İnovasyon’ ile sonuç üreten yeni nesil öğrenme yöntemlerini kullanarak sonuç yaratmanın yollarını konuşuyor olacağız.

Scroll to Top